Денисенко зробив “нову” заяву відносно заборони чоловікам виїжджати за кордон після війни

Головна Сторінка » Денисенко зробив “нову” заяву відносно заборони чоловікам виїжджати за кордон після війни

Виїзд чоловіків за кордон після війни слід не заборонити, а обмежити.

Це обмеження збереже українську націю. Про це заявив керівник “Українського інституту майбутнього” Вадим Денисенко, який після скандалу в мережі вирішив пояснити свою позицію.

“Помилка попереднього посту в одному слові: я мав написати обмеження, а не заборона. Зрештою, я і мав на увазі саме обмеження”, ідеться у його новому дописі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Втратили зв’язок з реальністю”: депутатам і чиновникам заблокували виїзд з України

За його словами, якщо обмеження на виїзд не діятимуть, протягом наступного десятиліття в Україну буде завезено 2-3 млн жителів Азії. Тобто, мінімум, 7-8% населення будуть вихідцями з тих широт, а за 20 років всі 15-17%.

“Про права людини, які стали активно обговорювати, я чув і тоді, коли нинішня заборона була введена. Ми маємо просто дати відповідь на одне питання: ми за права людини чи за збереження нації. Якщо хочете більш пафосно: ми за те, щоб все було як до 24.02.22 чи будемо будувати Ізраїль?”, пише Денисенко.

Директор “Українського інституту майбутнього” та колишній радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко заявив, що після завершення війни варто ще на три роки заборонити виїзд чоловіків за кордон.

Вважає, що це потрібно для “збереження нації”.

У коментарях його розкритикували. Українці пишуть, що бажання щось забороняти є типовою ознакою “совка”.

У Міністерстві внутрішніх справ на це все сказали, що Денисенко не є радником міністра внутрішніх справ і це його особиста думка. Вона не є позицією міністерства.