fbpx

Десантники й авіація провели потужні навчання – добірка фото

Головна Сторінка » Десантники й авіація провели потужні навчання – добірка фото

На полігоні біля Житомира відбувся заключний етап тактичного навчання підрозділів Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

Відпрацювали практичні дії підрозділів ДШВ, винищувальної авіації, повідомляє Міноборони.

“Під час одного з етапів практичних дій відбулося десантування з літаків Іл-76 декількох одиниць бойових машин десанту БМД-2 та тактичного повітряного десанту. Також відбулося десантування вантажів з гранично малих висот з літаків Ан-26, та десантування вантажу з висоти кілька тисяч метрів за допомогою сучасних засобів точного десантування”, – йдеться у повідомленні.

Рейдовому загону визначили завдання знищити об’єкт противника. Для цього висадили тактичний повітряний десант, захопили площадки приземлення, підрозділ вийшов до визначеного рубежу. Всі дії підтримували підрозділи авіації Повітряних сил та армійської авіації Сухопутних військ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що менший корабель, то більші моряки. Як броньований катер “Костопіль” маневрував за натівським стандартом

Всі заходи виконали в повному обсязі. Відпрацювали доставку мінометних підрозділів вертольотами армійської авіації, евакуацію поранених та пошкодженої техніки з поля бою.

Служба безпеки України в Донецькій і Луганській областях провела міжвідомчі контрдиверсійні тренування у Сіверськодонецьку. Під час них перевірили захищеність стратегічних об’єктів.