fbpx

Дешеві продукти та дорога комуналка: окупанти взялися “налагоджувати” економіку на Луганщині

Головна Сторінка » Дешеві продукти та дорога комуналка: окупанти взялися “налагоджувати” економіку на Луганщині

Росіяни взалися наводити порядки в економіці окупованої Луганщини. Зокрема знайшли вихід, як знизити ціни на продукти в магазинах.

Впливати на прибуток бізнесу ніхто не стане, хоча в деяких захоплених громадах Луганщини ціни на товари першої необхідності у два або три рази вищі за середні по регіону, повідомили в Луганській ОВА.

Натомість вирішили розробити заходи щодо зниження закупівельних цін у місцевих виробників.

“Тобто, зниження цін до середньоринкових ніяк не вплине на статки підприємців. Постраждають, перш за все, сільгосптоваровиробники, які вимушені будуть продавати м’ясо, сир, молоко за безцінь. Вони ще улітку жалілися на те, що працюють у збиток і вирощування худоби не окупається за гроші, які стали пропонувати. Тіснитимуть їх й надалі”, кажуть в ОВА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Позбавляють великих пенсій та тероризують дітей ‒ нові злочини росіяни на захоплених територіях

Також населення у так званій ЛНР попередили про зростання комунальних тарифів у середньому на 17,6%. Крім того, упродовж декількох років відбуватиметься процес вирівнювання розміру тарифів на комунальні послуги, порівняно з іншими регіонами РФ. За обіцяною дешевою комуналкою погнатися вже не вдасться. Особливо тим, кому на пенсію доведеться йти у 65 років.

На окупованій території Луганської області триває примусова паспортизація. Тепер за заміну документів обіцяють надати пільгову іпотеку, але виключно на окупованих територіях. Тобто виїхати і скористатися цією примхою в регіонах РФ неможливо. Та в окупації загалом теж у більшості містян і селян немає коштів на купівлю житла.

Generated by Feedzy