fbpx

Десятки мільярдів для України: країни G7 ухвалили рішення

Головна Сторінка » Десятки мільярдів для України: країни G7 ухвалили рішення

Країни G7 погодили виділити Україні фінансову допомогу на суму в $39 млрд.

Рішення про збільшення фінансової допомоги було прийнято на засіданні в день річниці повномасштабного вторгнення Росії в Україну 24 лютого 2023 року. Про це повідомляється на сайті Білого дому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Це потужний сигнал агресору”: Зеленський подякував США за допомогу

“Ми продовжуватимемо допомагати підтримувати економічну та фінансову стабільність України, включаючи вирішення нагальних короткострокових економічних потреб. У цьому контексті ми вітаємо прогрес, досягнутий нашими міністрами фінансів щодо збільшення нашого бюджету та економічної підтримки до $39 млрд на 2023 рік, і з нетерпінням чекаємо додаткових зобов’язань”, ідеться у повідомленні.

У G7 входять США, Канада, Велика Британія, Франція, Німеччина, Італія та Японія.

91% громадян ЄС підтримують надання Україні гуманітарної допомоги, а фінансування військової допомоги схвалюють 65% опитаних.

88% опитаних також виступають за прийняття в ЄС людей, які тікають від війни. Про це свідчать результати опитування Eurobarometer.

Водночас надання фінансової підтримки Україні схвалюють 77%, а введення економічних санкцій проти російського уряду, компаній і приватних осіб підтримують 74% опитаних.

Generated by Feedzy