fbpx

“ПТН ПНХ” – в Україні з’явилася нова марка до річниці війни: фото

Головна Сторінка » “ПТН ПНХ” – в Україні з’явилася нова марка до річниці війни: фото

До річниці розв’язаної Росією війни 24 лютого Укрпошта випустила благодійний поштовий набір “ПТН ПНХ!” з одним із українських графіті британської зірки стріт-арту Бенксі.

Ціна такого набору 196 грн. Про це повідомив глава Укрпошти Ігор Смілянський в Telegram.

“Кажуть, росіяни “люблять символізм”.. В перші дні великої війни ми випустили марку “Російський військовий корабель, йди…!”, в останні дні першого року війни “ПТН ПНХ!”. Пророцтво першої збулося, черга останньої. Росія заслуговує тільки на такого типу символізм!”, написав він.

На графіті намальована дитина, яка кидає на підлогу чоловіка у кімоно, схожого на президента країни-агресорки РФ Володимира Путіна.

“Путін хизується своїми вміннями в дзюдо, але знаєте, в чому заключається філософія цього бойового мистецтва? У взаємній допомозі і розумінні деталей для досягнення результату. Коли за розпушеним хвостом павліна ховаються страх, хворі амбіції та спотворене почуття реальності навіть менший за тебе противник відправляє тебе у нокаут”, зазначив Смілянський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нептун, байрактари, джавеліни і хаймарси: Укрпошта випустить унікальні марки

Марку “ПТН ПНХ!” і тематичне худі “Куленепробивний народ” можна придбати з 24 лютого як офлайн у поштових відділеннях, так і онлайн. 42 грн з кожного марочного листа буде направлено на гуманітарні потреби.

Укрпошта повідомила, що в набір входить низка товарів. Зокрема:

лист із 6 марками;
конверт;
листівка.

Марка “ПТН ПНХ!” благодійна. Зібрані таким чином благодійні внески “будуть спрямовані на відновлення навчальних закладів, зруйнованих ракетними обстрілами Росії”.

“Наклад марки 250 тис. аркушів (у кожному по 6 марок) або, як кажуть деякі розвідники, по 1 аркушу за кожного знищеного ЗСУ окупанта”, сказав Смілянський.

У п’ятницю, 24 лютого, рівно рік повномасштабного вторгнення російської армії в Україну.

З нагоди цієї трагічної дати, у світі заплановані низка акцій на підтримку України та її народу. Gazeta.ua зібрала добірку заходів до роковин великої війни у різних країнах світу.

Generated by Feedzy