fbpx

Дев’ята людина померла після тисняви ​​на концерті в США

Головна Сторінка » Дев’ята людина померла після тисняви ​​на концерті в США

Студентка техаського коледжу померла від травм, яких зазнала під час тисняви ​​на фестивалі Astroworld у Г’юстоні в США 5 листопада. У результаті кількість загиблих збільшилася до дев’яти.

Студентка Техаського університету AM 22-річна Бгарті Шагані померла в середу, 10 листопада, від травм, яких зазнала під час концерту репера Тревіса Скотта. Про це повідомляє Al Jazeera.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Смертельна давка на концерті й вакцинація в борделі – 10 листопада у фотографіях

Дев’ять відвідувачів від 14 до 27 років загинули, а багато інших поранені під час відкриття фестивалю. За повідомленням поліції, 9-річний хлопчик у критичному стані.

“Хочемо переконатися, що люди, які вирішили поставити прибуток вище від безпеки, відповідатимуть. Шагані була яскравою зіркою. Вона була сестрою, дочкою, успішною студенткою, яка збиралася закінчити університет із високими оцінками”, – сказав адвокат сім’ї Джеймс Лассітер.

Натовп із 50 тис. людей став небезпечним ще до того, як співак з’явився на сцені й побачив, як люди непритомніють під час його виступу. Адвокати репера заявили, що він не знав про смерті й травми до закінчення виступу. Представник Скотта попросив жертв звертатися по допомогу до репера безпосередньо через спеціальну адресу електронної пошти. Співак уже наказав повернути всім слухачам гроші за квитки.

“Він збожеволів через ситуацію і відчайдушно бажає висловити співчуття і надати допомогу всім якнайшвидше”, – сказав представник репера.

Голова поліції Г’юстона Трой Фіннер заявив, що поліція продовжує опитувати свідків і складає графік подій.

Двоюрідний брат Шагані Могіт Беллані, який також був на концерті, звинуватив загородження, які затримували відвідувачів і не дали змоги їм уникнути тисняви. Десятки судових позовів уже подали проти організаторів шоу Live Nation Entertainment і проти Скотта.

Білоруська сторона відправила біженцям вантажівку із продуктами. Навколо машини сталася тиснява. Відповідне відео оприлюднив Telegram NEXTA Live.