“Дезертирство набуло масового характеру”: у Луганській ОВА розповіли про життя в окупації

Головна Сторінка » “Дезертирство набуло масового характеру”: у Луганській ОВА розповіли про життя в окупації

Життя у тимчасово захоплених росіянами Лисичанську, Сіверськодонецьку та Рубіжному на Луганщині завмерло після приходу туди загарбників.

Якщо в Сіверськодонецьку окупаційна влада організувала хоча б показові роботи для пропаганди, то у сусідніх містах люди й того не бачило. Про це у Telegram повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор.

За його словами, більшість з тих мешканців Лисичанська, які вирішили працювати в бюджетній сфері, не отримували грошей з грудня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лубінець прокоментував роздачу російських паспортів в окупації

“Тільки наприкінці квітня до Рубіжного приїхали перші ремонтні бригади. Саме ті, що нещодавно працювали в Сіверськодонецьку і набули слави “гастролерів-зломщиків”. У деяких багатоповерхівках Сіверськодонецька вони досягли дна і почали зрізати перила на сходах”, ‒ зазначив Лисогор.

Тим часом загарбники розшукують дезертирів з числа бойовиків так званої ЛНР. Шукають їх поблизу домівок.

“На стовпах та дошках оголошень у захоплених у 2014 році містах розклеєно безліч повідомлень щодо розшуку чоловіків дезертирство набуло масового характеру”, ‒ додав Лисогор.

Російські окупанти на тимчасово захоплених територіях Луганщини вже не мають де лікувати поранених військових. Медичні заклади там переповнені пораненими окупантами.

Жителі Луганщини, які виїхали на територію Росії, нині мають значні проблеми з отримання державних послуг. Це, зокрема, стосується виплати пенсій.