fbpx

Діагностика стосунків і агресія в потрібне русло: чому закоханим варто займатися танцями

Головна Сторінка » Діагностика стосунків і агресія в потрібне русло: чому закоханим варто займатися танцями

Психологиня, сексологиня і ведуча реаліті “Екси” Наталя Єжова розповіла, чим танці корисні для пари. Адже часто можна почути від фахівців: “Щоб зміцнити стосунки, займіться спільною справою”.

Про те, що спільний похід на заняття з танців є вдалим рішенням, розповіли у восьмому випуску шоу на “Новому каналі”. Також хореограф Олександр Прохоров назвав найкращі стилі для закоханих.

Єжова пояснила, що такого особливого дають танці парі.

1. Танець це діагностика відносин.

“Можна визначити роль ведучого та роль веденого. У гармонійній парі ведучий чоловік, а ведена жінка. У танці можна побачити, чи це так, і в разі чого підкоригувати систему ваших стосунків”, – сказала вона.

2. Танець показник присутності партнерів у житті один одного.

“Один може затьмарювати другого чи конкурувати з ним. За допомогою цієї діагностики можна зрозуміти, чи є ця проблема у реальному повсякденному житті пари”, – пояснила психологиня.

3. Танець реальна взаємодія у парі.

“Він створює справжню близькість, де можна за допомогою тіла, міміки та жестів виявляти свої емоції та себе загалом. А ще він дає почуття довіри до партнера”, – нагадала Єжова.

4. Танець розвиток командної роботи.

“Це може бути і спортивна взаємодія, різноманітність у сексуальній сфері та в житті пари загалом. Адже у процесі ми відчуваємо пристрасть, ніжність, довіру та взагалі цілий букет емоцій”, уточнила сексологиня.

5. Танець дозволяє направити агресію у потрібне русло.

“Агресія йде не одна на одну та сварки, а на те, щоб зміцнити родину, створити гармонійні стосунки. Тут ця емоція не руйнівна, а творча”, – додала Єжова.

Який стиль танцю найкраще підійде закоханій парі, розповів Прохоров.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ідеальна картинка й небажана реакція: психологиня пояснила, чому закохані брешуть один одному

“На мою думку, є топ-3 танці, які додадуть пристрасті у відносини, це пасодобль, танго та румба. Також я б порадив спробувати потанцювати бачату та сальсу. Вони досить контактні, тож дозволять партнерам на 100 відсотків відчути одне одного”, – поділився танцівник.

Психологиня і сексологиня Наталя Єжова поділилася, як зробити так, щоб побут не зіпсував стосунки в парі. Розподіляти обов’язки так, що чоловік відповідає за гроші, а жінка є домогосподаркою – стереотипно й несучасно.