До Криму прибувають оперативні групи ФСБ із Москви – партизани показали фото й відео

Головна Сторінка » До Криму прибувають оперативні групи ФСБ із Москви – партизани показали фото й відео

До Джанкоя в тимчасово окупованому Криму прибули оперативні групи ФСБ з Москви.

Вони намагатимуться шукати українське підпілля на півострові. Про це повідомляє партизанський рух “АТЕШ”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Криму поцілили по нафтогону, окупанти перекрили дорогу

“Наші агенти проводять постійну розвідку міста та округи. Джерела руху в російських спецслужбах повідомляють про прибуття до Джанкой оперативних груп ФСБ із Москви. Пріоритет їхньої діяльності – підпілля. Після зникнення кількох російських військових у місті встановився сильний контррозвідувальний режим. Діє багато підрозділів військової поліції”, – йдеться у повідомленні.

Окрім того, агенти руху помічають багато техніки із позначенням угруповання військ “Дніпро” (білий трикутник). Фіксують доставку вантажних військових автомобілів на залізничну станцію міста.

“Приблизно раз на тиждень на вокзал Джанкоя прибуває нова партія мобілізованих та відряджених до Криму військових. Більшість із них розміщують біля військового аеродрому”, – додає рух “АТЕШ”.

Українська армія знає, де в окупованому Криму розташовані ворожі берегові ракетні комплекси “Бастіон-П”, що є носіями ракет “Онікс”.

Сили оборони готові протидіяти цим складним цілям. Ворог може застосовувати такі ракети в комбінації з іншими засобами ураження.