fbpx

До Києва може несподівано приїхати ще один високий гість

Головна Сторінка » До Києва може несподівано приїхати ще один високий гість

Прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу розглядає можливість найближчим часом відвідати Україну.

Офіційно в ізраїльському уряді це питання не коментують, але, за даними джерел, воно обговорюється. Про це пише Israel Hayom.

“Співрозмовники підтвердили, що це питання обговорюється. Хоча у офісі прем’єр-міністра від коментарів відмовилися”, ‒ повідомляє видання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Візит високопосадовця Ізраїлю: Кулеба розповів подробиці зустрічі

Аналітики наголошують, що візит до України міністра закордонних справ Ізраїлю Елі Коена не викликав гострої реакції Кремля. Тому вважають, що “за чинних обставин Нетаньягу може відвідати Київ, не наражаючись на обурення Москви”.

“Представники української сторони розповіли, що запрошення на візит прем’єр-міністру вже було передано. Але його дату поки не визначено”, ‒ йдеться у публікації.

У четвер, 16 лютого, міністр закордонних справ Ізраїлю Елі Коен приїхав з офіційним неанонсованим візитом до Києва. Коен перший високопоставлений ізраїльський чиновник, який відвідує Україну від початку великої війни.

Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу під час переговорів із президентом Франції Еммануелем Макроном заявив, що його країна готова передавати Україні “військові засоби”.

Generated by Feedzy