До нардепа Дубінського знову прийшли з обшуком

Головна Сторінка » До нардепа Дубінського знову прийшли з обшуком

У народного депутата Олександра Дубінського знову проводять обшуки.

Процесуальні дії проводять співробітники Державного бюро розслідувань спільно з Службою безпеки України. Про це, посилаючись на джерела у правоохоронних органах, повідомляє Українська правда.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Справа про виїзд за кордон: ДБР вручило Дубінському протокол

За даними джерел, обшуки стосуються справи про злочинну організацію, створену для дискредитації іміджу України на міжнародній арені.

Йдеться, зокрема, про скандальну пресконференцію “Нові факти про міжнародну корупцію, “Бурісму” та схему доведення України до банкрутства”, яку Дубінський провів у 2019 році. Тоді участь у ній брав також екснардеп Андрій Деркач, якого вже позбавили українського громадянства та оголосили підозру у державній зраді.

Деталі слідчих дій правоохоронці обіцяють повідомити згодом.

Співробітники Державного бюро розслідувань (ДБР) завершили розслідування стосовно народного депутата Олександра Дубінського, якого підозрюють у службовому підробленні для виїзду за кордон. ДБР спільно зі СБУ встановили, що депутат вніс неправдиві відомості до офіційних документів, на підставі яких виїхав за кордон.

Генпрокурор повідомив нардепу Олександру Дубінському про підозру у службовому підробленні 8 серпня.

Крім цього, Служба безпеки України 3 листопада, повідомила Дубінському про підозру у справі про переправлення чоловіків призовного віку за кордон.