До підйомників кілометрові черги: як виглядають українські гірколижні курорти

Головна Сторінка » До підйомників кілометрові черги: як виглядають українські гірколижні курорти

Український журналіст Роман Вінтонів, відомий під псевдонімом Майкл Щур, поскаржився на умови відпочинку у Славському Львівської області.

Його обурили дорожнеча та відсутність нормального сервісу, написав у Facebook.

Журналіст, зокрема, описав ситуацію з підйомниками на гори Високий Верх, Тростян та Погар. За його словами, всі схили функціонують окремо і платити також потрібно окремо за кожен.

“Я не готовий більше витрачати свій час і гроші на це”, написав журналіст.

Зазначив, що розпочати активний відпочинок вони вирішили з гори Високий Верх, оскільки підйомник “Захар Беркут” виглядав зовні краще за інші. Його вартість становить 900 грн за день та 550 грн за пів дня. Однак підйомник виявився весь іржавий із потрісканим пластиком. Як альтернативу там пропонують відвезти на гору на снігоходах за 700 грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна увійшла до списку найдоступніших гірськолижних напрямків у Європі

“Я зрозумів, навіщо там снігоходи. Бо дехто із черги йшов до них. Ремонтувати підйомник? Навіщо? Краще вбивати трасу снігоходами. Враження від “Захара Беркута”: жлоби зайняли вершину і беруть гроші за вхід”, обурився журналіст.

Також він наголосив, що дорога на Тростян виявилася жахливою, а щоб піднятися туди, потрібен позашляховик. Водночас підйомники виявилися одномісними, що не підходило йому з доньою, яка тільки вчитися кататися.

“І приготуйте 900 грн за скі-пас за день. Таке жлобство я бачив хіба що на “Захарі Беркут”. Нуль сервісу. Нуль комфорту”, написав Вінтонів.

Також він поскаржився на дорогу на Погарі: слизькі вулиці з брудом, водою та шматками льоду. На гору журналіст вирішив не підніматися.

Драгобрат на Закарпатті – це любов всіх сноубордистів. Проте, щоб спуститися зі схилу – треба постояти в черзі до підйомника, розповіла у Facebook туристка Саша Панасюк і поділилася фотографіями із черг, що утворилися на підйомнику.

Вона скаржиться, що не всі підйомники працювали через збої електропостачання, тому й утворилися черги.

“Спустилися аж три рази, у чергах на підйомники провели дві години”, – написала Панасюк.

Львівщина, Івано-Франківщина та Закарпаття найбільш туристичні регіони України.

Окрім історичних пам’яток, природних парків та рекреаційних зон тут надають якісні та комфортні умови відпочинку.

Особливо популярні зимові тури в Карпати на Новий рік та Різдво. Адже місцевість вражає своїм колоритом та традиціями.