До Татарстану долетіли дрони українського виробництва

Головна Сторінка » До Татарстану долетіли дрони українського виробництва

Під час дронових атак по об’єктах у російських містах Єлабуга та Нижньокамськ не використовували обладнання іноземного виробництва.

Представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов не став офіційно підтверджувати чи спростувати причетність військової розвідки чи СБУ до вибухів у Татарстані, передає “Радіо Свобода”.

“Ми бачимо, що гуркіт та бавовна на території держави-агресора продовжуються, продовжуються саме на військових об’єктах, які безпосередньо задіяні в геноцидній війні Росії проти України. Можемо констатувати, що в цих подіях зброя і засоби іноземного виробництва наших партнерів не використовуються. Це факт”, – сказав він.

Українська галузь виробництва безпілотних летальних апаратів розвивається, наголосив Юсов. Це стосується відстані, автономності і точності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна вийшла на новий рівень атак по глибокому тилу РФ

“Коли буде можливість, ми це все зможемо детальніше побачити і проговорити. Коли з’явилась можливість показати Мagura V5, то, власне, світ побачив достатньо детально і зблизька. Поки що додаткова інформація на цю тему, скажімо, небажана з міркувань безпеки”, – вказав представник ГУР.

На одному з атакованих підприємств було виробництво зі складання дронів-камікадзе.

“Так, мова йде, зокрема, про підприємство зі складання Shahed і так званих “Гераней”. І, власне, цілі були уражені. Цікавим моментом є те, що частина руйнувань інших сусідніх об’єктів була наслідком дії російської так званої протиповітряної оборони, протиракетної. Це не вперше. Намагаючись збивати якісь інші цілі, вони самі собі, як правило, найбільше і шкодять”, – повідомив Юсов.

Вранці 2 квітня у російському Татарстані прогриміли вибухи.

Ціллю був завод, де збирають ударні дрони Shahed. Він знаходиться за понад 1 тис. км від України.

За даними джерела, внаслідок удару є значні руйнування виробничих потужностей.