Додаємо наших сил на харківські напрямки, усе необхідне для захисту позицій забезпечуємо – Зеленський

Головна Сторінка » Додаємо наших сил на харківські напрямки, усе необхідне для захисту позицій забезпечуємо – Зеленський

Російські війська сьогодні спробували розширити операції проти України на Харківщині.

Командування перекине додаткові сили на харківські напрямки. Про це у вечірньому зверненні сказав президент Володимир Зеленський.

“Ми розуміємо обсяг сил окупанта, бачимо його задум. Наші воїни, наша артилерія, наші дрони дають відповідь окупанту. Я вдячний кожному нашому солдату, кожному сержанту, кожному офіцеру, які саме так захищають наші позиції, як потрібно. Додаємо наших сил на харківські напрямки”, – зазначив він.

Зеленський додав, що по лінії нашого державного кордону, і по всій лінії фронту Сили оборони незмінно знищуватимуть окупанта саме так, щоб зірвати будь-які російські наступальні наміри.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупанти хочуть відтіснити Сили оборони на 10 км від кордону на Півночі – карта

“Сьогодні мені і вранці, і ввечері доповідав Головком, постійно на зв’язку з міністром оборони – усе необхідне для захисту наших позицій забезпечуємо. Все залежить від стійкості наших воїнів, і кожен, хто тримає позиції зараз, зберігає позиції всієї України”, – повідомив президент.

Зеленський наголосив, що важливо, щоб партнери підтримували наших воїнів і українську стійкість вчасним постачанням.

“Справді вчасним. Пакет, який дійсно допомагає, – це привезена в Україну зброя, а не лише оголошення пакета. Я дякую кожному лідеру, які сприймають ситуацію саме так”, – подякував президент.

Російські окупанти здійснили спробу штурму на Вовчанському напрямку о 5 ранку 10 травня, повідомляло Міноборони України. У Харківську область спрямували резервні підрозділи Сил оборони, наразі “тривають бої різної інтенсивності”, ЗСУ утримують позиції, розповіли у міністерстві.

До цього глава Харківської ОВА Олег Синєгубов підтвердив посилення обстрілів Вовчанська та роботу російських ДРГ. Проте, за його словами, угрупування противника не становить загрози для Харкова.