Догляд за лежачими пацієнтами у будинках для людей похилого віку

Головна Сторінка » Догляд за лежачими пацієнтами у будинках для людей похилого віку

Дбати та допомагати старим родичам – це вибирати найкращі варіанти догляду для них, не переживаючи, що власного досвіду та знань не вистачить для врахування всіх нюансів. Старість не завжди буває безхмарною та легкою. Літній вік пов’язаний з багатьма хворобами, і домашні умови, при всьому бажанні зробити їх ідеальними, не здатні забезпечити необхідний рівень медичного нагляду та комфорту. Приватний пансіонат для людей похилого віку – реальний і виправданий вибір, якщо вам потрібно організувати догляд за хворим хворим пенсіонером.

Люди з обмеженими можливостями вимагають не лише підвищеної уваги, психологічної підтримки, участі, а й спеціального обладнання, лікування, іноді реабілітації. Все це здатний забезпечити приватний будинок для людей похилого віку.

Чому пансіонат для людей похилого віку підходящий варіант для лежачих літніх родичів?

Вимушена нерухомість виникає внаслідок багатьох хвороб та ситуацій:

наслідки інсульту, інфаркту;
перенесені аварії та інші непередбачені обставини;
складні переломи (наприклад, шийки стегна);
повний чи частковий параліч.

Це лише частина можливих причин, насправді їх набагато більше. Якщо людина похилого віку, чий імунітет і так знижений, не отримує належного, правильного догляду, вимушена нерухомість призводить до ще більш серйозних ускладнень: атрофії м’язів, утворення пролежнів, порушення роботи кишківника і ШКТ, нетримання сечі та багатьох інших проблем. Щоб не допустити здійснення таких похмурих сценаріїв, потрібно проводити щоденні заняття та процедури, налагодити постійний моніторинг усіх показників. Люди, що лежать, вимагають допомоги у прийомах їжі, гігієнічних процедурах, вони не здатні самостійно сходити в туалет, одягнутися, переміщатися по будинку.

Приватний пансіонат для людей похилого віку забезпечить вас усім необхідним. Те, що вдома здавалося нереальним чи складним, тут стає системним та перевіреним підходом. Спочатку здійснюються постійні перевезення хворих з будь-якого місця – для цього потрібна спеціально обладнана машина, яка дозволить максимально дбайливо доставити літню людину до будинку для людей похилого віку. Після цього він отримує весь необхідний догляд та медичне спостереження.

Переваги догляду за лежачими родичами в будинку для людей похилого віку

Щоб не відчувати себе перевантаженими обов’язками та нездатними допомогти рідній людині, ви можете довірити це питання професіоналам із приватного будинку для літніх людей. Це дає такі переваги:

Цілодобовий нагляд покоївки або доглядальниці, яка реагує на всі потреби підопічного.
Щоденні гігієнічні процедури – залежно від ваги та стану пенсіонера, іноді підключають одразу кілька працівників.
Цілодобові послуги медсестри – на відміну від доглядальниці, медичний працівник потрібен для медичного нагляду та миттєвої реакції у разі погіршення здоров’я.
Наявність функціональних протипролежневих ліжок – у них безліч регуляторів та налаштувань, ортопедичний матрац.
Медичний супровід за потреби – підключення вузьких фахівців, постійні аналізи, реабілітація, лікувальний масаж.
Контроль прийому ліків, допомога у годуванні.
Організація дозвілля – обмеження рухливості вимагає особливого підходу до людини, щоб вона не нудьгувала цілими днями.

І найважливіше, що дає приватний пансіонат для людей похилого віку – психологічна підтримка, розуміння особливостей та прикрощів такої обмеженої старості, уміння знайти підхід до пацієнтів. У реальному житті навіть любляча, дбайлива сім’я не може дати такого рівня догляду, 24/7 реагувати на всі потреби людей похилого віку, дати їм все необхідне обладнання, ліки, постійні відвідування фахівців. Тому приватний будинок для людей похилого віку – виправданий вибір, що гарантує турботу та професійну допомогу вашим рідним.