Донька невиліковно хворого Брюса Вілліса розкрила подробиці про стан актора

Головна Сторінка » Донька невиліковно хворого Брюса Вілліса розкрила подробиці про стан актора

Дочка 86-річеого Брюса Вілліса від шлюбу з 60-річною Демі Мур 29-річна Таллула розкрила подробиці про стан здоров’я хворого на афазію батька.

В особистому есе для Vogue вона розповіла про боротьбу актора з дегенеративним захворюванням мозку. Таллула згадала, як стала свідком поганого морального й фізичного стану свого тата.

“Ситуація ставала дедалі серйознішою. Несприйнятливість через втрату слуху посилилася, і іноді я приймала це на свій рахунок. У нього було двоє дітей від моєї мачухи, і я думала, що він втратив до мене інтерес”, написала вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У леопардовому бікіні: Демі Мур показала перше фото з крихітною онукою

Друга дружина актора 44-річна Емма Гемінґ стала для нього голосом і комунікатором. Вони побралися у 2009 році. Подружжя виховує двох спільних доньок: 11-річну Мейбел Рей та 9-річну Евелін Пенн.

Емму з чоловіком підтримує також колишня дружина актора Демі Мур. Акторка намагається проводити більше часу з ексчоловіком та часто телефонує йому.

Таллула страждала від анорексії. У 25 років дівчина пройшла лікування в спеціалізованій клініці.

“Щоразу, коли я приїжджаю до батька, то роблю тонни фотографій. Знімаю усе, що бачу, стан речей. Я як археолог, шукаю скарби в речах, на які раніше не звертала особливої уваги. У мене є всі голосові повідомлення від нього, збережені на жорсткому диску. Я намагаюся задокументувати, створити запис на той день, коли його не буде поруч, щоб нагадати мені про нього і про нас. На щастя, недоумство не вплинуло на його рухливість. Він усе ще знає, хто я, і загоряється, коли я входжу до кімнати”, поділилася молода жінка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Молодша на 54 роки дівчина Аль Пачіно народить йому четверту дитину

Одна з відмінностей між деменцією та Альцгеймером полягає в тому, що, принаймні на ранніх стадіях хвороби, перша характеризується порушеннями мови та моторики, тоді як остання втратою пам’яті.

“Я постійно метушуся між сьогоденням і минулим, коли говорю про Брюса: він є, він був. Це тому, що в мене є сподівання, від яких я так не хочу відмовлятися. У квітні у моєї старшої сестри Румер народилася дочка Луетта, а Брюс і Демі стали бабусею і дідусем. Крихітка змінюється з кожною годиною, і з моїм батьком відбувається те ж. Його стан може змінюватися так само швидко і непередбачувано”, зазначила Таллула.

У вже хворого на афазію Вілліса лікарі діагностували лобно-скроневу деменцію. Афазія це розлад, який найчастіше викликається інсультом. Також він може бути викликаний травмою голови або, в рідкісних випадках, неврологічним захворюванням. Симптоми хвороби можуть впливати на мовлення, розуміння та здатність читати. У деяких випадках афазію можна лікувати за допомогою логопедії.

У Брюса Вілліса від першого шлюбу з Демі Мур є троє спільних доньок 34-річна Румер, 31-річна Скаут та Таллула. Пара була разом 13 років. 2000 року актори розлучилися, але Мур із Віллісом залишилися у теплих стосунках: вони часто зустрічаються усією родиною на посиденьках.

Румер Вілліс розсекретила свою вагітність у грудні. Радісною новиною про майбутнього первістка жінка поділилася у фотоблогу, запостивши серію своїх чорно-білих світлин із округлим животиком. Поруч із вагітною позував також її бойфренд, музикант Дерек Річард Томас.

У березні торік ЗМІ повідомили, що Брюс Вілліс завершує кар’єру в кіно. Причиною цього рішення стало те, що в кінозірки виявили афазію розлад мовлення, що виникає після пошкодження мозку. Згодом стан здоров’я хворого актора погіршився. Зірка дедалі рідше впізнає рідних і не завжди розуміє, що вони йому кажуть. Зокрема, знаменитість мало що може сказати сам.

Вілліс отримав зірку на Голлівудській Алеї слави у Лос-Анджелесі, де вшановуть легенд кіно, телебачення та музики. Актор народився на військовій базі США в Німеччині в 1955 році, виріс у Нью-Джерсі. Популярність йому принесла роль приватного детектива Девіда Аддісона у фільмі “Місячне сяйво”.