Українські прикордонники сказали росіянам, що краще підірвати, щоб не боятися ЗСУ

Головна Сторінка » Українські прикордонники сказали росіянам, що краще підірвати, щоб не боятися ЗСУ

Підрив росіянами частини дороги на кордоні з Україною було демонстрацією, що вони “силою не допустять вторгнення”.

Так на нещодавні події біля контрольно-пропускного пункту на кордоні Росії, України та Білорусі відреагував речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко. Про це він сказав в ефірі національного телемарафону, передає Gazeta.ua.

Він нагадав, що кілька днів тому на кордоні України, Росії та Білорусі пролунав вибух.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міноборони відреагувало на підрив дороги на кордоні з РФ

“З’ясувалося, що росіяни підірвали дорогу сполученням Чернігів-Брянськ. Скоріш за все вони хотіли продемонструвати, що вони очікують якогось “нападу” з України. Або це якась демонстрація, що вони “силою не допустять такого вторгнення””, ‒ зазначив Демченко.

При цьому він наголосив, що Україна не агресор і вона не збирається нападати на Росію. Українські військові винятково обороняються від російської агресії.

“Цей підрив дійсно може бути такою психологічною та інформаційною демонстрацією Росії. Ми не збираємося нападати на Росію. Нам навпаки важливо, щоб впав центр прийняття рішень цієї країни-терориста. Тому хай краще росіяни підірвуть його”, ‒ додав Демченко.

Росіяни підірвали частину дороги на контрольно-пропускному пункті “Три сестри” на кордоні України, Росії та Білорусі. Таким чином Росія намагалася не пропустити заходу нібито “українських ДРГ” у Брянську область.

Вибух стався поруч із стелою “Три сестри”, збудованою у 1975 році на честь “дружби народів”.