fbpx

Дорофеєвій видалили пухлину

Головна Сторінка » Дорофеєвій видалили пухлину

Українській співачці й колишній солістці гурту “Время и Стекло” 31-річній Наді Дорофєєвій чотири роки тому медики діагностували пухлину в молочній залозі.

Про недугу й пережиту операцію зірка розповіла в Instagram.

“На моїх грудях є шрам. Увесь цей час я замазувала його тональним кремом, ховала під одягом, маскувала всіма можливими способами. І тільки нещодавно прийняла й полюбила. Цей шрам нагадує про те, що чотири роки тому в моєму житті трапилася фіброаденома (найпоширеніше доброякісне утворення в молочній залозі. – Gazeta.ua) і подальша операція з її видалення”, – написала артистка.

Вона нагадала, що 13 жовтня – Міжнародний день без бюстгальтера. І кожній жінці важливо стежити за здоров’ям і своєчасно звертатися до мамолога.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дорофєєва поділилася beauty-процедурами, яких завжди дотримується

Рак молочної залози щороку “молодшає”. Вражає не тільки жінок, але й чоловіків. Причиною розвитку є генетичні фактори й шкідливі звички. Недугу успішно лікують на ранніх стадіях. Оперативне втручання обов’язкове в будь-якому випадку. Молочні залози не ампутують, а видаляють лише уражені раком тканини. Естетичний вигляд груди не втрачають. Жінка може виявити рак сама. Але на пізній стадії, розповів Gazeta.ua хірург-онколог Ігор Звєрєв.