“Дозволу ні в кого питати не будемо”: в РНБО прокоментували удари по Росії

Головна Сторінка » “Дозволу ні в кого питати не будемо”: в РНБО прокоментували удари по Росії

Україна не має питати дозволу для використання зброї, яка виробляється на нашій території.

Українські Сили оборони не даватимуть спокою російським терористам до того часу, поки вони не залишать територію нашої країни. Про це в ефірі національного телемарафону сказав секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов, передає Gazeta.ua.

За його словами, зброєю, яка виробляється на території України, ЗСУ нищитимуть агресора там, де вважатимуть за необхідне.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Москву буде другий похід Данілов

“Чи то Москва, чи то якісь інші населені пункти, чи то Санкт-Петербург. На це ми дозволу ні в кого питати не будемо, це наша справа діяти так, як ми вважаємо за необхідне. Тому що нам потрібна перемога. І думати, що все буде відбуватись тільки на нашій землі, так не буде”, ‒ зазначив Данілов.

Він також вважає символічними атаки безпілотників на бізнес-центр “Москва-сіті”, де розташовані кілька російських міністерств.

“Це ще й війна символів. Був крейсер “Москва”, зараз ‒ “Москва-сіті”. Все, що пов’язано з Москвою, з містом, звідки вся ця мерзота ухвалює рішення вбивати наших громадян, вона має припинити існування в тому вигляді, як є”, ‒ додав Данілов.

Приблизно о 3 ранку 1 серпня соцмережі почали повідомляти про чергову атаку безпілотників на Москву. Судячи з відео знову був обстріл житлово-офісного комплекс “Москва-Сіті”. Також фіксувалися вибухи в Підмосков’ї.

Вночі проти неділі, 30 липня, прогриміли вибухи у Москві та Підмосков’ї. Російську столицю атакували невідомі безпілотники. Влада традиційно звинуватила Україну. Один з дронів нібито влучив у “міністерську вежу” Москва-Сіті, де розміщено Мінпромторг, Мінзв’язку та інші російські міністерства.