“Іноді хочеться зірватися” – Позитив зізнався у алкогольній залежності

Співак Олексій Завгородній на псевдо Positiff зізнався, що мав алкогольну залежність.

За його словами, артисти можуть справлятися з депресивним станом за допомогою алкоголю. Про це розказав у інтерв’ю Славі Дьоміну.

“Це моральна слабкість. Таким чином ти намагаєшся закритися від себе, від світу. Я завжди думав, що це для того, щоб поговорити з собою, але це не так. Насправді ти робиш собі гірше, тому що в такому стані ти не знаходиш проблеми і не вирішуєш їх, а тільки занурюєшся в них”, пояснив.

Розповів, що поки не відмовився від алкоголю повністю. Але зараз працює над собою.

“Мене можна назвати колишнім алкоголіком. Я не знаю, чи це синдром чи діагноз, але я робив генетичні тести, і мені сказали, що у мене немає генетичного алкоголізму. Іноді хочеться зірватися, але я працюю над собою. Я намагаюся розмовляти сам з собою і робити це в тверезому стані”, підсумував.

Раніше британський актор Том Голланд розповів, що мав проблеми з алкоголем. Це сталося, коли він вирішив взяти участь в акції “Тверезий січень”. Він протримався без алкоголю два місяці. За словами актора, йому було важко. Після того, як Голланд перестав вживати алкоголь, почав краще спати і справлятися з проблемами на знімальному майданчику.