Дружина хворого на деменцію Брюса Вілліса розказала, як він себе почуває

Головна Сторінка » Дружина хворого на деменцію Брюса Вілліса розказала, як він себе почуває

Дружина хворого на деменцію голлівудського актора Брюса Вілліса – Емма Гемінг – розказала про самопочуття коханого.

У своєму Instagram жінка наголосила, що все не настільки критично, як пишуть у закордонних ЗМІ.

“У заголовку йдеться про те, що мій чоловік більше не радіє життю… Я можу просто сказати, що це неправда. Мені потрібно, щоб суспільство і ті, хто пише ці дурні заголовки, припинили лякати людей. Досить лякати людей, думаючи, що як тільки їм поставлять діагноз якогось нейрокогнітивного захворювання, то: “Все, все скінчено, давайте збирати речі, тут більше нема на що дивитися”. Але все не так”, – прокоментувала Емма.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Важкохвора Тишкевич опинилась у лікарні

Додала, що попри труднощі їхні стосунки наповнення коханням.

“Мені довелося докласти чимало зусиль, щоб прийти до цього. Але щойно я зрозуміла все, життя справді набуло сенсу, і в мене з’явилося справжнє відчуття мети йому допомогти”, – пояснила акторка.

У березні 2022 року ЗМІ повідомили, що Брюс Вілліс завершує кар’єру в кіно. Причиною цього рішення стало те, що в кінозірки виявили афазію розлад мовлення, що виникає після пошкодження мозку.

Згодом стан здоров’я хворого на афазію американського актора погіршився. Зірка дедалі рідше впізнає рідних і не завжди розуміє, що вони йому кажуть. Зокрема, знаменитість мало що може сказати сам. У березні 2023-го лікарі діагностували Брюсу лобно-скроневу деменцію.