Дружина Віктора Павліка вперше сказала, коли стався відкат у розвитку їхнього сина

Головна Сторінка » Дружина Віктора Павліка вперше сказала, коли стався відкат у розвитку їхнього сина

Дружина співака Віктора Павліка 29-річна Катерина Реп’яхова відверто розказала про проблеми в розвитку їхнього сина – дворічного Михайла.

У своєму Instagram блогерка зазначила, що затримка мовленнєвого розвитку сталася майже рік тому.

“Міша до 1,5 року розвивався, як всі дітки. Потім сильно захворів і у нас трапився відкат у розвитку. Повне усвідомлення прийшло у квітні 2023 року. За тиждень ми вже були у невролога. Квітень 2023 – Міші був рік і 10 місяців”, – пригадала Реп’яхова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Амбасадор реальності” – Кацуріна показала фото Дантеса в ролі батька

Додала, що затримка мовлення сталася не через щеплення. За словами молодої матері, хлопчик не потребує медикаментозного лікування.

“Говорить “мама”, “ді (йди), “дай”. Повторює звуки (не завжди). Але найголовніше не те, що він говорить слова, а те, що він набагато-набагато краще розуміє звернену мову. Механічну пам’ять можна отримати завдяки стимуляції, але в нас інший шлях. Мова це не лише відтворювати звуки (експресивне мовлення). Не менш важливим є імпресивне мовлення – розуміння почутого. Без другого не буде першого”, – зазначила Катерина.

Раніше Реп’яхова розсекретила свій дохід. Жінка зізналась, що на Instagram може заробити $7 тис. за місяць. Крім блогу у Реп’яхової також є свій бізнес – бренд дитячого одягу. Раніше Катерина казала, що магазин має профункціонувати щонайменше три роки, аби він почав приносити кошти.