fbpx

Дрижаки пробрали – Дуда згадав зустріч із Зеленським перед вторгненням

Головна Сторінка » Дрижаки пробрали – Дуда згадав зустріч із Зеленським перед вторгненням

Президент Польщі Анджей Дуда згадав зустріч з президентом України Володимиром Зеленським 23 лютого 2022 року.

Він тоді не сподівався знову побачити Зеленського, передає ТСН.

“Ми поїхали до Києва 23 лютого з президентом Гітанасом Науседою саме для того, щоб показати, що ми підтримуємо Україну і що ми підтримуємо президента Володимира Зеленського. Так, була думка, зізнаюся, що я бачу його, можливо, востаннє. Так, був момент, коли ми прощалися, і дрижаки пробрали, коли він сам, до речі, сказав, що це може бути наша остання зустріч”, розповів Дуда.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли Росія “жахливим чином” відчує наслідки санкцій ‒ Дуда зробив прогноз

Зустріч із Зеленським у квітні 2022 року він назвав теплою та зворушливою.

“Так, ми тоді дуже боялися, тому що він сказав нам, що не поїде з Києва, не покине Україну, буде тут до кінця, а ніхто не знав, що станеться, ніхто не знав, якими будуть масштаби російської агресії, ніхто не міг сказати напевно в той момент, тому наші побоювання були справді великими. Однак ми хотіли бути поруч з ним у той момент, хотіли показати, що ми з Україною, і ми завжди були з Україною”, сказав президент Польщі.

Польща може передати Україні літаки Міг-29 значно раніше, ніж інше озброєння. Українські пілоти майже кожен день літають на них, сказав президент Польщі Анджей Дуда.

Танки Leopard, які союзники пообіцяли передати Києву, будуть передані Україні у березні. Водночас, ще більше країн заявили про свою участь у коаліції щодо передачі танків на потреби Збройних сил України. Про це заявив міністр оборони Польщі Маріуш Блащак після засідання у форматі “Рамштайн” в Брюсселі.

Generated by Feedzy