fbpx

Дві російські дивізії відмовилися йти в атаку – перехоплення

Головна Сторінка » Дві російські дивізії відмовилися йти в атаку – перехоплення

Російські окупанти масово відмовляються йти в атаку.

На Донецькому напрямку відмовилися дві дивізії. Про це йдеться в розмові росіян, яку перехопило ГУР. Про це повідомляє радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

“76-та дивізія відмовилася, 98-ма відмовилася, сказали: “Пішли всі нах*й!” Молюся тут. Я прочитав Біблію – Новий завіт. Тут йобн*шся бл*!” – йдеться у розмові.

Загарбники перебувають біля Берестового Бахмутського району Луганської області.

“Очаків брати, це бл* Одесу брати. ВДВ уже ніхто не хоче. 31-ша якщо зараз відмовиться – а нас тут х*й та них*я лишилося!” – розповідає.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Важкий тиждень, але вирішальний – Жданов спрогнозував подальший розвиток подій на Луганщині

Росіянин каже, що в українців краща артилерія та оснащення.

“Наша артилерія так не працює, вона лише по нас працює”, – каже окупант.

Росіяни тричі змінювали дату “захоплення” Сіверськодонецька. Спочатку вони планували захопити місто до 10 червня. Пізніше – змінили “дедлайн” на 12 червня. Коли ж зрозуміли, що не встигають, заявили про “остаточну” дату – 22 червня.

Більшу частину міста окупанти захопили. Але українські військові продовжують тримати там оборону. ЗСУ в Сіверськодонецьку переважають ворога у вуличних боях, однак не в артилерії. Її дуже бракує українським захисникам.

Зараз окупанти перекидають на Луганщину “колосальну кількість” техніки та живої сили з інших напрямків. Там вони “дуже сильно” оголили свої тили, заявив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.