fbpx

Дві українки знялися з чемпіонату Європи з фігурного катання

Головна Сторінка » Дві українки знялися з чемпіонату Європи з фігурного катання

Українська фігуристка Марія Андрійчук, яка мала виступити на чемпіонаті Європи, що триває в Таллінні, знялася зі змагань. Спортсменка здала позитивний тест на COVID-19.

Про це повідомив “Суспільне Спорт” один із представників збірної України. Це підтвердила і сама фігуристка та дала дозвіл на поширення інформації. Також вона зазначила, що захворіла саме в Естонії, а не в Україні.

Загалом, як повідомляє ISU, безпосередньо на турнірі коронавірус виявили вже в шести акредитованих осіб. Зазначимо, що на чемпіонаті спортсмени не є ізольованими від глядачів, медіа та інших учасників і відвідувачів змагань.

Тепер фігуристка вимушена відсидіти десять днів на ізоляції, а далі має повторно здати тест. Хто з команди залишиться з Марією в Талліні після того, як чемпіонат завершиться, спортсменка поки що не знає.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відбувся відкритий Кубок Київської області з фігурного катання

Андрійчук мала дебютувати на чемпіонаті Європи після того, як минулого тижня з турніру знялася триразова чемпіонка України Анастасія Шаботова. Лідерка команди також відмовилася від участі за станом здоров’я, але запевнила, що це не коронавірус.

Україна вперше в історії залишається без представниці в одиночному жіночому катанні на чемпіонаті Європи. Це перший позитивний тест на коронавірус серед українських спортсменів на цьому чемпіонаті.