“Двометрове чмо та козел”: російські пропагандисти несподівано накинулася на Януковича

Головна Сторінка » “Двометрове чмо та козел”: російські пропагандисти несподівано накинулася на Януковича

Кремлівський режим, який протягом багатьох років прославляв президента-втікача Віктора Януковича як “жертву київської хунти”, несподівано змінив свою риторику.

Так, російський пропагандист Володимир Соловйов вирішив пригадати “легітимному” його тюремні термін, назвавши його “Вітька-шапка”. Відео з’явилося у Twitter.

“Який ходку отримав за те, що у людей, які присіли у позі орла у сортирі, швидко стягував шапки”, – розповів він глядачам однієї зі своїх пропагандистських програм.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Націоналізація “Межигір’я”: в уряді сказали про подальшу долю колишньої резиденції Януковича

Своєю чергою колишній соратник Януковича Ігор Марков уточнив, що шапки той крав не тільки у чоловіків.

“Двометрове чмо навіть не могло на серйозний злочин піти. Жінок грабував. Жінок! Нікчема просто”, – констатував колишній член фракції “Партії регіонів”, який також втік до РФ після Революції Гідності 2014 року.

Однак Соловйов усе не вгамовувався і вирішив уточнити, скільки взагалі у Януковича було “ходок” і чи був він “в авторитеті”.

“Та в якому авторитеті? Він “козлом” був”, – відповів Марков.

У червні 2021-го суд дозволив спеціальне розслідування щодо Віктора Януковича у справі про підписання “Харківських угод”. Місяцем раніше суд заочно заарештував Януковича.

2019 року суд заочно визнав експрезидента винним у держзраді і пособництві у веденні агресивної війни. Януковича засудили до 13 років позбавлення волі. Тюремний строк почнуть відраховувати після арешту.

Янукович перебуває у розшуку. Після Революції гідності втік до Росії. 2015 року Верховна Рада позбавила його звання президента.