Дипломатичний провал: з Лавровим в Африці сталися дві прикрі несподіванки

Головна Сторінка » Дипломатичний провал: з Лавровим в Африці сталися дві прикрі несподіванки

З міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим сталися дві прикрі несподіванки іпд час його дипломатичного турне Африкою.

Російський чиновник так і не потрапив у дві країни, розповів міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в інтерв’ю ВВС.

“Наскільки мені відомо, у цьому турне в Лаврова сталося дві прикрі несподіванки: у дві країни він не потрапив. На моїй пам’яті таке вперше”, заявив він.

На уточнювальне запитання журналіста, у які саме країни не потрапив Лавров, український дипломат відмовився відповідати. Водночас Кулеба додав, що це невтішний сигнал для Російської Федерації на дипломатичному фронті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Медведєв з Антоновим “розродились” новими брехнями про Україну

“Нехай вони самі називають. Я знаю чому він не потрапив. Але це в принципі сигнал. Ще вчора здавалося, що Росія беззастережно домінує в Африці: всюди відкриваються двері і всі з обіймами їх приймають. А тут раптом починаються проблеми. Таке життя. Бувають проблеми не лише на фронті, але й на дипломатичному фронті”, сказав очільник МЗС України.

Лавров нещодавно побував у Африці, відвідавши чотири країни, зокрема, ПАР і Анголу. Остання проголосувала на підтримку цілісності України в ООН у жовтні.

Під час цього турне планувався візит Лаврова в Ботсвану, але з якихось причин він не відбувся. Водночас відомо, що Гана та Мавританія публічно висловлюють невдоволення присутністю ПВК “Вагнер” у регіоні. Мавританію Лавров все ж відвідає у лютому, але наразі невідомо, чи президент країни його прийме.