Диверсифікація портфеля за допомогою криптовалюти

Головна Сторінка » Диверсифікація портфеля за допомогою криптовалюти

Будь-який інвестиційний портфель передбачає збір найперспективніших або високоприбуткових активів і акцій для усереднення ризику. На думку китів трейдингових платформ, самостійний збір активів одне з вигідних рішень для будь-якого інвестора.

Для людини, яка не планує самостійно розвиватися в цьому напрямі, а хоче отримувати невеликий прибуток на постійній основі, вже давно вигадано SP 500. Рішення складається з акцій у 24 галузевих групах. Для інших же урівняння ризиків із більш високими та регулярними прибутками залишиться найкращим варіантом.

Останнє десятиліття прославилося трьома різкими злетами котирувань на торгах криптовалютою. Проте згідно з інформацією на сторінці Binance, саме у 2013 році стався перший серйозний приплив інвесторів і трейдерів, які зацікавилися біткойном. Тоді за 7 місяців ціна цифрової валюти злетіла зі $100 до $1151 і про неї почали масово писати новинні заголовки в найбільших авторитетних виданнях планети.

Чи вигідні інвестиції в криптовалюту

Класична система оцінки активів свідчить, що будь-яка цифрова валюта є ризиковою інвестицією. Принцип створення біткойна й тисяч його аналогів у відсутності контролю їхньої ціни. Як правило, бізнес або валюта мають бути прив’язані до будь-якої цінності:

● золотовалютного резерву;

● нерухомості;

● активів;

● вартості обладнання;

● доходу.

Залежно від найменування активи можуть бути різними, але всі вони дають змогу визначити цінність конкретної акції з розрахунку випущеної на ринок кількості та споживчого попиту. Біткойн та інші криптовалютні інвестиції не мають фізичної (в плані оцінки вартості) підстави для визначення ціни, що збільшує ризик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Експерти заговорили про крах долара і зростання біткойна

Що вищі ризики, то більшими є дивіденди, тому наявність у своєму портфелі криптовалюти ідеальне вкладення, яке за певної кількості операцій на кілька років може багаторазово збільшити загальний банк інвестора.

Історія зростання й падіння цін на біткойн

На думку власників найбільших криптогаманців, саме біткойн є основою всіх цифрових монет. Зростання й падіння його вартості визначає загальний ринок, хвилювання на ньому та активність покупців. Багато в чому така тенденція розумна, але іноді з’являються й інші цінні коїни, які буде розумно тримати у своєму портфелі для його диверсифікації.

Якщо розглянути графік ціни за останнє десятиліття, то можна побачити, що ринок криптовалют є циклічним. Повний цикл становлення нових рекордів займає сьогодні близько 45 років. Починаючи з 2013 року зліт цінності біткойна відбувався тричі:

● у листопаді 2013-го його ціна вперше перевищила позначку в $1000, склавши приріст у 11,5 разів (у співвідношенні березняквітня цього ж року);

● у вересні 2017-го торгувався вже за $5000, а 11 грудня за $20,042 (у січні 2017-го середня ціна становила $960);

● листопад 2021-го став рекордним для BTC із вартістю монети, що перевищує $69,044.

За 10 років і 4 місяці ціна монети зросла в 1000 разів, при цьому обігнавши будь-який інший актив на ринку інвестицій.

Диверсифікація валютного портфеля

Сказати, що для кожного інвестора рішення усереднення ризиків буде оптимальним, не можна. Залежно від стратегії має сенс підбір певних акцій для свого портфеля. Диверсифікація може проводитися по-різному, адже для одних зростання прибутку є головною метою інвестиції, а для інших пріоритетними залишаться стабільні, хоч і невеликі дивіденди.

Перш ніж почати роботу з криптовалютою та її купівлю до свого інвестиційного портфеля, краще звернутися до фахівців для оцінки загальних ризиків. Вивчіть інформацію на сайті Бінанс, перевірте звіти останніх років і не втратьте шанс придбати перспективні монети в період коригування їхньої ціни.

Верховна Рада ухвалила законопроєкти щодо інтеграції віртуальних активів у традиційну українську економіку. Вони регламентують використання цифрових речей та послуг.

У правовому полі тепер є термін “цифрова річ”. Ним вважаються віртуальні активи та контент, який перебуває в обороті лише у цифровій формі. Ці предмети мають цінність і можуть продаватися. Їхні власники матимуть захист у правовому полі.