“Дивовижна історія”: в ГУР розповіли про нові українські бронемашини

Головна Сторінка » “Дивовижна історія”: в ГУР розповіли про нові українські бронемашини

В Україні розпочали виробництво власних броньованих машин “Лис”, “Сікач” та “Характерник”.

Вони стали аналогами західних M113, MaxxPro і Humvee. Ця українська техніка вже довела свою ефективність на полі бою. Про це в ефірі національного телемарафону розповів представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов, передає Gazeta.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Це немислимо”: командир “Вовків да Вінчі” про технічні військові прориви українського ВПК

За його словами, нову техніку використовували під час оборонної операції та подальшого прикриття відходу українських підрозділів з Авдіївки.

“Це насправді дивовижна історія, коли на місці зуміли відновити, не втративши бойові можливості, з наявних матеріалів, або з техніки, яка вже не була придатна. Або виготовляючи власні деталі. Зокрема, корпуси, інші окремі агрегати. Або використовуючи навіть застарілі радянські елементи з радянської техніки. Це все іде в хід, це все уже працює, це все вже використовується в бойових умовах”, – сказав Юсов.

Він також додав, що “Сікач” і “Характерник” використовували в одній з операцій з ліквідації ворожої диверсійно-розвідувальної групи на Сході.

Учасники кластера Brave1 розробили систему AD Counter FPV, яка блокує радіочастоти для російських FPV-дронів.

Система генерує білий шум у радіочастотному діапазоні 850-940 МГц, і FPV-дрон втрачає звʼязок з оператором та стає некерованим.