Ексглава ЦРУ сказав, від чого залежатиме завершення війни в Україні

Головна Сторінка » Ексглава ЦРУ сказав, від чого залежатиме завершення війни в Україні

Закінчення війни в Україні залежатиме від поставок зброї.

Зокрема, від того, чи отримає Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний озброєння, яке він просить у партнерів. Про це заявив колишній директор Центрального розвідувального управління США генерал Девід Петреус на заході AtlanticCouncil, зазначивши при цьому, що реакція США на повномасштабне вторгнення Росії в Україну була “досить вражаючою”, хоча деякі рішення Вашингтон міг би ухвалювати швидше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Активна війна триватиме ще рік-півтора – Світан

“Реакція Заходу дійсно дуже істотна, я вважаю, мабуть, набагато істотніша, ніж вважав Володимир Путін. І це урок, тому що ми, ймовірно, діяли в минулому так, що змусили його повірити, що, можливо, ми не відповімо так вагомо, як ми це зробили”, – сказав Петреус.

Генерал заявив, що не буде прогнозувати, як закінчиться війна.

17 листопада представники Морської піхоти ЗСУ заявили, що провели серію успішних дій на лівому березі Дніпра у Херсонській області.

ЗСУ вдалося закріпитися на кількох плацдармах. Ці успіхи Сил оборони України ставлять під загрозу всю оборону росіян на Півдні, повідомив в ексклюзивному коментарі Фактам ICTV екскомандир взводу батальйону “Айдар”, ветеран АТО Євген Дикий.

Більш того, бої на лівобережжі Херсонщини можуть стати вирішальними взагалі для кампанії цього року.