Скандал з рекламою в Х: Маск заявив про позов

Головна Сторінка » Скандал з рекламою в Х: Маск заявив про позов

Мільярдер Ілон Маск заявив, що подасть “термоядерний позов” проти некомерційної організації Media Matters та інших.

Допис про це опублікував після того, як низка компаній, зокрема Disney, Apple і IBM відмовились від співпраці з соцмережею X на тлі антисемітського скандалу.

“Суд відкриється у понеділок. Корпорація X подасть термоядерний позов проти Media Matters і всіх, хто брав участь в цій шахрайській атаці на нашу компанію”, – заявив мільярдер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Маск заявив про свій штучний інтелект

Раніше некомерційна медіанаглядова група Media Matters for America виявила у мережі Х рекламу компаній IBM, Apple, Oracle, Bravo (NBCUniversal) і Xfinity (Comcast) “поруч із публікаціями, які рекламують Гітлера та його нацистську партію”, пишуть Deutsche Welle.

Незабаром корпорація IBM, яка є одним зі світових лідерів з виробництва комп’ютерної техніки та програмного забезпечення, призупинила свою рекламу в X, на яку збиралась витратити за останні три місяці цього року близько мільйона доларів.

17 листопада про аналогічні дії заявили Walt Disney Co, Warner Bros Discovery, Lions Gate Entertainment і Paramount Global.

У Lions Gate повідомили агентству AFP, що зробили це “через нещодавні антисемітські твіти Маска”.

За даними видання Axios, призупинила рекламу на X і Apple – найбільша в світі компанія за ринковою вартістю.

У жовтні Bloomberg оцінили статки Маска у $234 млрд. Він потрапив у п’ятірку найбагатших у світі.

Торік Маск придбав компанію Twitter за $44 млрд. Заявив, що хоче мати цифрову платформу. У липні соцмережа Twitter змінила логотип на X.