fbpx

Експерт назвав підрозділ російських військ, який є найбільшою загрозою для України

Головна Сторінка » Експерт назвав підрозділ російських військ, який є найбільшою загрозою для України

Найбільшу військову загрозу для України становить 3-тя мотострілецька дивізія РФ. Вона розташована в кількох десятках кілометрів від кордону з Україною (Луганська область) і базується поблизу населених пунктів Богучар і Валуйки.

“Біля кордонів України з 2016 року зосереджуються підрозділи 20-ї армії, штаб дислокації Воронеж, і дві бойових дивізії – 144-я і 3-я мотострілецькі дивізії. Підрозділи 144-ї дивізії розташовані далеко від кордону з Україною – на відстані до 300 км. Її призначення захід, а не Україна…

А ось 3-тя дивізія мотострілецька, яка знаходиться Богучар-Валуйки, це для України дуже небезпечно”, – заявив військовий експерт Олег Старіков в ефірі телеканалу “Україна 24”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Ситуація на кордоні погіршується” – Кулеба і Столтенберг зустрілися у штабквартирі НАТО

Він додав, що робить висновки, беручи інформацію з офіційних джерел. Це Міністерство оборони, Збройні сили й Головне управління розвідки.

Росія може почати вторгнення в Україну через напруженість на тлі міграційної кризи та ситуації з постачанням енергоносіїв.

Про це США попередили союзників у Європейському Союзі, повідомляє Bloomberg із посиланням на джерела в урядових колах. Оцінки експертів ґрунтуються як на поки не оприлюдненій, так і на загальнодоступній інформації.