fbpx

Експерт назвав причину мутації Covid-19 і розповів про “загрозливий мікс” хвороб

Головна Сторінка » Експерт назвав причину мутації Covid-19 і розповів про “загрозливий мікс” хвороб

Мутації коронавірусної хвороби відбуватимуться через велику кількість невакцинованих людей.

Про це повідомив голова комісії з біобезпеки й біологічного захисту при Раді національної безпеки й оборони, академік НАН України Сергій Комісаренко, передає “Коронавірус_інфо”.

“Невакцинована людина – чудове джерело для розвитку і появи нових варіантів вірусу. Мутації відбуватимуться, тому що в нас ще багато невакцинованих людей”, – пояснив Комісаренко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Виявили нові випадки одночасного зараження Covid-19 та грипом

Експерт наголосив, що мікс в організмі однієї людини грипу й Covid-19 “вельми загрозливий”.

“Наша імунна система вміє розрізняти різні віруси й боротися з ними, але за такого подвійного навантаженні вона може не витримати. Тому вкрай важливо вакцинуватися і проти Covid-19, і проти грипу”, – наголосив фахівець.

Covid-19 і туберкульоз мають подібні симптоми. Їх важливо вміти відрізняти, адже обидві недуги можуть мати тяжкі наслідки для життя і здоров’я людини. За якими симптомами це можна робити – читайте за посиланням.

Минулої доби, 13 січня, в Україні виявили 10 476 нових випадків Covid-19. Це на 430 більше, ніж за попередню добу. Зокрема захворіли 663 дитини й 241 медпрацівник. У лікарні потрапили 1656 пацієнтів. Померли 140. Одужали – 7285 осіб.