Електромобіль від Xiaomi став дуже популярним у Китаї

Головна Сторінка » Електромобіль від Xiaomi став дуже популярним у Китаї

Перший електромобіль від Xiaomi здобув несподіваний успіх на китайському ринку.

Продажі виявилися у 3-5 разів вищими, ніж очікувалося, повідомив генеральний директор Лей Цзюнь. Стандартні версії SU7 поставляють покупцям раніше терміну.

Лей Цзюнь заявив про це у прямій трансляції на Douyin, що зібрала понад 34 млн глядачів.

Стилістично електромобілі Xiaomi нагадують Porsche і коштують менш ніж $30 тис. за базову модель. Це на $4 тис. доларів дешевше, ніж базова модель Tesla Model 3 у Китаї.

Xiaomi очікує збитків на SU7, але все ж компанія називає старт успішним. Наприкінці минулого місяця там випустили обмежену партію в 5 тис. автомобілів Founder’s Edition, а тепер розпочалися поставки стандартної версії SU7 у Пекіні та Шеньчжені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Xiaomi випустила свій електромобіль: на $4 тис. дешевше за Tesla

Компанія збирається зосередитися на розвитку SU7 і планує часті програмні оновлення. Також планують почати поставки моделей Max цього місяця і моделей Pro до кінця травня.

Багато китайських брендів, які також знизили ціни на свої моделі. Аналітики вважають, що Xiaomi має переваги завдяки своєму досвіду у сфері смартфонів і лояльній ціновій політиці.

Електромобіль Tesla Model 3, який є найдешевшою моделлю американської компанії, нещодавно зазнав оновлення.

Тепер у лінійці готується потужніший і швидший варіант автомобіля. Згідно з сертифікаційними документами, нова Tesla Model 3 Performance може видавати потужність 618 к.с. Машина може отримати розгін до 100 км/год менш як за 3 с.

Запас ходу при цьому може збільшитися до 678 км.