Емеральд відверто зізналася, чому так довго приховувала насильство чоловіка

Головна Сторінка » Емеральд відверто зізналася, чому так довго приховувала насильство чоловіка

Українська снайперка Євгенія Емеральд довго не наважувалася розкрити правду про домашнє насильство своєму близькому оточенню.

Вона чітко пояснила, чому все приховувала, перебуваючи у токсичних стосунках з ексчоловіком Євгеном Стипанюком, пише rbc.

Цьому передувало багато причин. Просто не хотіла руйнувати картинку “ідеальних” стосунків в очах тих, хто вже встиг зробити їх взірцем кохання на фронті.

“Перша причина. Вона дурна. Я це зараз розумію. Я не хотіла забирати надію в людей, бо ми стали таким еталоном. І я просто не знала, як розчарувати цих жінок, правда. Моя совість цього не дозволяла”, – повідомила Євгенія.

Також ексвійськова дорікала на своє дитинство. Вона вважає, що це результати батьківського виховання, яке завжди наказувало не виносити все на публіку.

“Мене так тато виховав. Тобто те, що відбувається в сім’ї ніхто не має знати. Яким би він не був, він мій чоловік. Мій вибір. Я не хотіла його принижувати. Ніхто не знав, що у мене відбувається. Навіть мати рідна. Мої друзі не знали. І це всередині мене вбивало”, – поділилася захисниця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ексчоловік снайперки Емеральд вперше відповів на звинувачення у насильстві

Проте, Євгенія переконана, що вона б не пішла, оскільки на той момент сліпо кохала свого чоловіка. Нині ексвійськова визнає те, що тогочасні переконання були хибними.

“Я не могла піти, я його кохала. Я дійсно хотіла зберегти сім’ю. Теж це дурість, але це правда. Я вірила, що зможу змінити цю людину. Бо перші прояви його агресії були в стані алкогольного сп’яніння. Я думала, що ось це просто у нього є така проблема. І ми поборемо її. Але після пологів почався треш і найжахливіший період мого життя”, – пригадала Емеральд.

Євгенія наголосила, що це все було великою помилкою.

“Я теж тут вдарила у штангу й помилилася”, – підсумувала жінка.

Раніше Емеральд розказала, що Стипанюк їй погрожує. У своєму Instagram вона виклала скрін переписки і аудіоповідомлення.

У жовтні минулого року подружжя зіграло весілля. Невдовзі у них народилася дитина. Зараз Емеральд і Стипанюк не можуть отримати розлучення на паперах, оскільки, за законом, шлюб не можуть розірвати у перший рік після народження дитини.