“Евертон” програв у першому матчі після придбання Миколенка

Головна Сторінка » “Евертон” програв у першому матчі після придбання Миколенка

Сьогодні, 2 січня, на стадіоні “Гудісон Парк” у Ліверпулі в рамках 21 туру англійської Прем’єр-ліги сезону-2021/2022 “Евертон” приймав “Брайтон енд Хоув Альбіон”. Гості здобули перемогу 3:2.

На 3-й хвилині рахунок відкрив півзахисник “Брайтона” Алексіс Мак Аллістер, йому асистував Ніль Мопе. На 21-й хвилині захисник “чайок” Деніел Берн подвоїв перевагу своєї команди, гольовий пас оформив Енок Мвепу.

На 25-й хвилині форвард “Евертона” Домінік Калверт-Льюїн мав можливість скоротити відставання “ірисок” у рахунку, але не реалізував 11-метровий. На 53-й хвилині нападник господарів Ентоні Гордон забив, результативну передачу зробив Маркес Аллан.

На 71-й хвилині Мак Аллістер оформив дубль, гольовий пас на рахунку Мвепу. Через п’ять хвилин Гордон забив свій другий гол у матчі, результативною передачею відзначився Джонджо Кенні.

Український захисник “Евертона” Віталій Миколенко участі у грі не брав. Перед грою відбулося його урочисте представлення як гравця ліверпульської команди.

Після цієї поразки “Евертон” залишився на 15 місці у турнірній таблиці. Команда має 19 очок після 18 проведених матчів.