Фагот зізнався, що мав названу доньку від росіянки

Головна Сторінка » Фагот зізнався, що мав названу доньку від росіянки

Учасник гурту “ТНМК” Олег Михайлюта, він же Фагот, пригадав, як допоміг своїй колишній-росіянці уникнути конфлікту з батьками.

Вони одружилися у 22-річному віці, але жінка зрадила артисту й завагітніла від іншого чоловіка. Однак, щоб не було соромно перед родичами, попросила Фагота дати новонародженій доньці своє прізвище та по-батькові. Про це виконавець розказав у інтерв’ю Славі Дьоміну.

“Це дуже смішна історія. Але це ж не моя донька. Це була їй (колишній дружині – Gazeta.ua) підтримка. Зараз уже аналізую це все з точки зору наших геополітичних розкладів і війни і розумію, що вона нагуляла десь там дитину і зрозуміла, що їй простіше зі мною домовитися, щоб я на себе роль г*нд*на взяв перед її родиною, ніж їй самій перед сім’єю розкрити правду. Напевно, у росіян брехня та всі ці цинічні розклади – воно в крові. Вони по-іншому не вміють”, – поділився Олег.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Злата Огнєвіч розказала про батька, який рятує життя військових

Додав, що його прізвище дівчинка проносила протягом двох років.

“Софія Олегівна Михайлюта. Вона попросила записати її на мене. Я кажу: “Добре, щоб тебе твоя родина не з’їла з потрохами, я зроблю”. Може, це і неправильно, але, скажімо так, це був мій останній реверанс при розставанні. Потім вона знайшла чоловіка, який сказав, що хоче вдочерити Софійку. До цього ми бачилися й дуже ніжно до неї ставився рік чи два…”, – пригадав Фагот.

Раніше Михайлюта заявив, що українські артисти мають бути готовими узяти в руки зброю та захищати державу на рівні з іншими громадянами. Коли йдуть вбивати тебе – треба брати в руки зброю. Це стосується абсолютно всіх.