fbpx

Формування “Гвардії наступу”: бійці розпочали навчання

Головна Сторінка » Формування “Гвардії наступу”: бійці розпочали навчання

В Україні 1 квітня завершиться набір до “Гвардії наступу”. На цей час уже надійшло понад 16 тисяч заявок від охочих вступити до штурмових бригад, що формуються у складі Нацгвардії.

Набір розпочався на початку лютого цього року, розповів в ефірі національного телемарафону речник НГУ Руслан Музичук, передає Gazeta.ua.

За його словами, якщо заявки надходитимуть і надалі, можливо, будуть формуватися резервні підрозділи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підготовку добровольців бригади “Спартан” перед відправкою на фронт показали на відео

“Кількість охочих досить велика, проте ще тривають етапи відбору і далі всі кандидати, які подали заявки, повинні їх пройти”, розповів Музичук.

Він також зазначив, що бійці, які пройшли медичну комісію, здали тестування і приєдналися до підрозділів, вже приступили до навчання.

“Зараз у багатьох підрозділах вже проходять індивідуальні заняття під керівництвом інструкторів. Добровольці проходять заняття зі стрілецькою зброєю, опановують тактику, у деяких підрозділах почалися навчання зенітників та артилеристів”, розповів Музичук.

Міністерство внутрішніх справ не буде оприлюднювати списки рядових бійців “Гвардії наступу”. Водночас командири цих підрозділів відкриті, публічні особи. Про це повідомив очільник МВС Ігор Клименко.

Підготовка бійців нових бригад “Гвардії наступу” займе від двох до чотирьох місяців. Їх основними завданнями є бойова підготовка та підвищення професійного рівня.

Generated by Feedzy