Футболіст Артем Довбик передав ще два авто для ЗСУ

Головна Сторінка » Футболіст Артем Довбик передав ще два авто для ЗСУ

Два автомобілі для військових на фронт передав відомий черкаський футболіст Артем Довбик. Про це повідомив на своїй сторінці в фейсбуку голова Черкаської ОВА Ігор Табурець. А перед новорічними святами ще про одну передану Артемом автівку для прикордонного військового підрозділу стало відомо з тг-каналу депутата Черкаської міської ради Нарека Казаряна.
Ці дві передачі для ЗСУ здійснено у співпраці із “Фондом допомоги і надії”, з яким нападник іспанського футбольного клубу “Жирона” та збірної України Артем Довбик і його агент Олексій Люндовський співпрацюють вже не вперше. Футболіст зізнається з проханнями допомогти ЗСУ до нього звертаються часто, але співпрацює він тільки з перевіреними волонтерами та організаціями:
Майже щодня такі повідомлення отримую в соцмережах, говорить Артем Довбик. Зараз дуже багато людей потребують допомоги, але є випадки, коли і не дуже добрі люди звертаються так би мовити, шахраї. Тому я співпрацюю тільки з людьми, яких я знаю особисто та через партнерів по збірній України в них також всі люди надійні. Намагаємось допомагати як можемо і чим можемо. Головне, щоб це приносило користь і реально доходило до наших ЗСУ!

Депутат Черкаської міської ради Нарек Казарян планує звернутися до Міністерства молоді та спорту України і Верховної ради, щоб вони знайшли механізм, який дозволить футболістам національної збірної України легально і без осуду громадськості грати у своїх закордонних клубах за їхніми контрактами. Про це він написав на своїй сторінці у мережі Фейсбук.