fbpx

Генерал-лейтенант Павлюк став новим заступником Резнікова

Головна Сторінка » Генерал-лейтенант Павлюк став новим заступником Резнікова

Генерал-лейтенант Олександр Павлюк став першим заступника міністра оборони Олексія Резнікова.

На посаду заступив 21 лютого 2023 року. Про це Павлюк повідомив в Telegram.

“Відсьогодні на посаді першого заступника міністра оборони. Вважаю, що співпраця військових і цивільних єдиний ефективний спосіб здолання ворога. У нас одна ціль перемога. Зараз ми маємо направити весь досвід і спроможності на її досягнення. Звільнити Україну, зберегти людей, йдеться в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Яйця для ЗСУ “по 17 грн за штуку”: Резніков заявив про “комунікаційний провал”

Павлюк також подякував колегам, з якими разом боронив Україну у бойових діях на сході та Київщині.

“Ви гордість Збройних сил. Ви ті, хто виборюють перемогу. Мав за честь робити це пліч-о-пліч із вами”, додав він.

14 лютого уряд призначив Олександра Павлюка новим першим заступником міністра оборони. Олексій Резніков заявив, що Павлюк “досконало знає” проблематику сучасної війни та потреби нашої армії, має необхідні лідерські та управлінські якості.

Павлюк замінив на посаді звільненого урядом Івана Руснака. Також Кабмін звільнив Олега Гайдука з посади заступника міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Резніков запросив до команди Міноборони нових людей. Він подав на погодження президенту кандидатури: засновника фонду “Повернись живим” Віталія Дейнегу на посаду Гайдука та колишнього посла України в Канаді Андрія Шевченка на посаду заступника з питань європейської інтеграції.

Generated by Feedzy