Війна на виснаження в Україні поступово переходить у битву логістик і витривалості.
Саме логістика зараз є надзвичайно важливою, заявив 21 квітня генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг перед засіданням Контактної групи з питань оборони України на авіабазі “Рамштайн” у Німеччині, передає Gazeta.ua.
“Зараз відбувається битва на витривалість, і ця битва на витривалість перетворюється на війну логістики. Тож, я вітаю всі оголошення, які з’являться сьогодні у цьому сенсі”, сказав він.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Головна мета перемогти”: президент показав свіжі фото з фронту
Під час засідання союзники по НАТО та партнери оголосять про додаткову допомогу Україні. Не лише про нові платформи, але також і про забезпечення дієздатності вже поставлених платформ озброєння.
“Щоб мати бойові танки, потрібно мати величезну кількість боєприпасів та пального. Трейлери, щоб переміщувати важке обладнання, ремонтні машини тощо. Інколи ми недооцінюємо всю логістику, яка має бути організована, щоб мати в оперативній готовності таку спроможність, як бойові танки”, пояснив Столтенберг.
Повернути окуповані ворогом території можна шляхом переговорів, але Київ самостійно вирішить, коли саме і як їх починати.
Україна має перемогти Росію у війні, завив міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус. Він наголосив, що РФ не повинна досягнути успіху на фронті. Водночас це повномасштабне вторгнення не повинно зійти країні-агресорці з рук.