fbpx

Генштаб повідомив хороші новини з передової

Головна Сторінка » Генштаб повідомив хороші новини з передової

Розпочалася 446-та доба широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України.

Авіація Сил оборони учора завдала 17 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки противника, повідомив уранці 15 травня Генеральний штаб Збройних сил України у Facebook.

“Також нашими захисниками збито два ворожі розвідувальні безпілотники типу “Орлан-10″ та знищено російський дрон Supercam”, ідеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупанти поповнюють втрати за рахунок військових із психічними розладами

Підрозділи ракетних військ і артилерії ЗСУ уразили пункт управління ворога, шість районів зосередження живої сили росіян, чотири артилерійські підрозділи на вогневих позиціях, один засіб протиповітряної оборони та ще сім важливих цілей противника.

Російські війська здійснили наземні атаки на північний схід від Куп’янська, а також вздовж лінії Куп’янськ Сватове. Окупанти вели безуспішні наступальні операції поблизу Масютівки в 12 км на північний схід від Куп’янська, Синьківки, що у 8 км на північний схід від міста, Новоселівського в 14 км на північний захід від Сватового, а також на східній околиці Стельмахівки.

Російські та українські війська продовжують бої між Новоселівським і Куземівкою в 13 км на північний захід від Сватового, а частини 1-ї гвардійської танкової армії РФ (Західний військовий округ) створили перші рубежі оборони вздовж східної з боку колії біля Новоселівського.

Імовірно, російська армія відійшла з Новоселівського в невизначену дату, оскільки населений пункт зруйнований і не вартий оборони. Водночас російські сили досі контролюють Куземівку.

Generated by Feedzy