Гол Малиновского посприяв зміні лідера чемпіонату Італії

Головна Сторінка » Гол Малиновского посприяв зміні лідера чемпіонату Італії

“Аталанта” здобула перемогу в матчі 16-го туру італійської Серії А з “Наполі”. Зустріч пройшла у Неаполі на стадіоні ім. Марадони і завершилася з рахунком 3:2 на користь гостей.

Рахунок у грі на 7-й хвилині відкрив гарматним пострілом з-за меж карного майданчика українець Руслан Малиновський, результативну передачу якому віддав Дуван Сапата. Це четвертий м’яч Малиновського у чемпіонаті 2021-22 та 20-ий в італійській Серії А.

Цей гол став для Малиновського 13-м м’ячем з-за меж штрафного майданчика з моменту його дебюту в Серії А влітку 2019 року. За цей час у топ-5 ліг більш дальніми ударами забивав лише Ліонель Мессі (18), повідомляє у “Twitter” OptaPaolo.

До кінця першого тайму “Наполі” зрівняв рахунок завдяки Петру Зеліньському. На початку другого тайму Дріс Мертенс відгукнувся на передачу Кевіна Малку. На 60-й хвилині суддя скасував пенальті у ворота “Наполі”, але це не завадило гравцям “Аталанти” двічі відзначитися. Забивали Меріх Демірал (Рафаел Толой) та Ремо Фройлер (Йосип Ілічич).

Перемога дозволила клубу з Бергамо набрати 34 очки та зміцнитися на четвертому рядку чемпіонату Італії. “Наполі” з 36 очками втратив перше місце і відкотився на третю позицію. Лідером став “Мілан” – 38 очок. На одне менше у ” Інтера”, який йде другим.