Головком ЗСУ: ворог зосередився на двох напрямках

Головна Сторінка » Головком ЗСУ: ворог зосередився на двох напрямках

Російські окупаційні війська зосередились на Покровському і Курахівському напрямках.

Про це повідомив головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський.

Головком розповів, що протягом двох діб працював у частинах, які ведуть оборонні дії на цих напрямках. Ситуація на сході України складна, сказав Сирський.

“Саме тут зосереджені основні ударні сили ворога, який намагається прорвати оборону наших військ та, розвиваючи успіх, вийти до великих населених пунктів Курахове та Покровськ”, – заявив генерал.

“Маючи від самого початку чисельну перевагу в особовому складі, озброєнні та військовій техніці, противник щоденно атакує позиції наших військ”, – сказав Сирський.

Наша задача в цих умовах – утримати займані рубежі та позиції, вогнем артилерії, ударними БПЛА та всіма засобами завдати максимальних втрат ворогу, виснажити його, тим самим зірвати ворожі плани і виграти час для формування та підготовки наших резервів, заявив головком.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Італія передала Україні ракети Storm Shadow

Сирський провів роботу з командирами підрозділів.

“Роль і місце офіцера в усі часи були визначальними у досягненні успіху або поразки на полі бою. Неможливо командиру роти або батальйону керувати боєм за декілька кілометрів від своїх підрозділів, і приймати виважені та адекватні рішення на відстані, особливо, коли інтенсивність бойових дій зашкалює та є високий ризик для життя бійців. Присутність командира відіграє вирішальну роль у підтриманні високого рівня морально-психологічного стану серед підлеглих, їхньої стійкості, впевненості у тому, що вони не кинуті напризволяще”, – сказав генерал.

Головком повідомив, що під час роботи з командирами бригад та їх підлеглими ухвалив усі необхідні рішення щодо посилення оборони резервами, виділення додаткової кількості ракет, боєприпасів, засобів РЕБ і БПЛА.

“Впевнений, це допоможе нашим підрозділам успішно відбивати атаки противника та завдавати йому суттєвих втрат”, – сказав Сирський.

“Звичайно, напередодні нашого професійного свята, Дня піхоти, вручив відзнаки і нагороди кращим воїнам, які відзначилися в боях з окупантами. Ми переможемо. Слава Україні”, – звернувся головнокомандувач ЗСУ.

Протягом минулої доби відбулося 125 бойових зіткнень, повідомив вранці Генеральний штаб ЗСУ.

За 802 дні Сили оборони України знищили 7380 танків, 349 літаків, 325 гелікоптерів російських окупантів.