fbpx

“Головне, щоб був доступ до інтернету”

Головна Сторінка » “Головне, щоб був доступ до інтернету”

 Два-три роки тому проводили дослідження. Показали, що розрив між освітою в сільській місцевості та містах становить понад два роки. Також є зв’язок між майновим статусом сім’ї школяра і тим, як він складає ЗНО. Не кожен може дозволити собі послуги репетитора, говорить 24-річний Олександр Папіш, фахівець з онлайн-освіти.

 Це не тому, що в селах погані вчителі. Просто освітні можливості в містах більші. Зменшити розрив може вільний доступ до навчальних матеріалів, що допоможуть підготуватися до ЗНО. Корисні соціальні проєкти, які надають можливість безкоштовно здобути навички та знання незалежно від місця перебування й майнового статусу. Головне, щоб був доступ до інтернету.

Самому підготуватися й добре скласти ЗНО можливо. Знаю такі приклади. Є діти, які роблять це самостійно. Їм комфортно, вони розплановують свій графік. Дехто йде на курси. Це залежить від того, який підхід у дитини до навчання. Чи потрібно їй мати наставника. Тоді корисна допомога репетитора. Є круті фахівці з підготовки до ЗНО. Ціни в них починаються від 500 і доходять до 1500 гривень за годину. Раджу починати готуватися за рік до тестування.

Учні не можуть скласти його лише на базі власних знань, бо програми шкільна і ЗНО відрізняються. Наприклад, програма з математики відірвана від реального життя. Не вистачає практичності як використовувати ці знання в житті. Це стосується всіх предметів. Сучасні діти не розуміють навіщо вчити, якщо не бачать прикладного застосування.