fbpx

Головні новини дня: річниця російського вторгнення та Leopard 2 в Україні

Головна Сторінка » Головні новини дня: річниця російського вторгнення та Leopard 2 в Україні

Gazeta.ua нагадує головні новини п’ятниці, 24 лютого.

У річницю повномасштабного вторгнення Росії в Україну президент Володимир Зеленський провів велику пресконференцію. Сказав на ній, що Україні потрібна тотальна підтримка світу.

В Україну прибули перші танки Leopard 2. Варшава обіцяла поставити Києву 14 танків Leopard. Скільки з них прибули в Україну, Зеленський не повідомив.

Українські пілоти тренуватимуться на літаках F-16. Україна співпрацюватиме у цьому із Польщею і Великою Британією. Зі слів президента, “ніхто не думав що колись у нас будуть Patriot”. Літаки це частина ППО, сказав Зеленський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Лютий. Рік незламності” пресконференція Зеленського (онлайн)

“Мирний план” Китаю не є поганою ініціативою. Питання у тому, які кроки будуть після таких пропозицій. Це непогано, що Китай почав говорити про Україну, заявив під час пресконференції 24 лютого президент Зеленський. Китайська ініціатива збігається з інтересами України та світу у питаннях територіальної цілісності та ядерної безпеки.

Наша авіація за добу завдала 14 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів. Також Сили оборони знищили один ударний гелікоптер Мі-24 та 1 БПлА “Ланцет”.

Верховна Рада достроково припинила повноваження народного депутата Наталії Королевської і її чоловіка Юрія Солода. Окрім того, припинено повноваження народного депутата Олега Волошина.

Generated by Feedzy