Google святкує 23-річчя. Цікаві факти про пошуковик і фото “солодкого” дудла

Головна Сторінка » Google святкує 23-річчя. Цікаві факти про пошуковик і фото “солодкого” дудла

Сьогодні, 27 вересня, найбільша пошукова система у світі Google святкує 23-річчя. З цієї нагоди компанія створила новий дудл.

На ньому зображений двоповерховий святковий торт із цифрою 23 та свічкою. Літери Google, як і смаколик, прикрашені коричневим кремом та різноколірною посипкою.

Google очолює рейтинг найпопулярніших сайтів в Україні, пише “Главком”.

Цікаві факти з історії компанії Google

1. У Google працює понад 72 тис. людей.

2. Назва Google походить від слова “гугол”, яке позначає число зі 100 нулями.

3. Частка Google на світовому ринку пошукових систем становить близько 90%.

4. “Головне зосередитися на користувачеві, а все інше додасться”, ключовий принцип філософії Google.

5. Google був запущений у гаражі Сьюзан Вожіцкі, яка тепер займає пост генерального директора YouTube.

6. В індексі Google Search представлені сотні мільярдів вебсторінок, вага яких перевищує 100 тис. Гб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Ліг” додаток “Приват 24”

7. Google володіє п’ятьма з 10 найпопулярніших мобільних додатків: YouTube, Google Play, Google Maps, Gmail і Google Search.

8. Компанію заснували Ларрі Пейдж і Сергій Брін 1998 року. Зареєстрували її 4 вересня 1998-го. Але з 2006 року свій день народження вона святкує 27 вересня.

9. 1 квітня 2000-го Google почав святкувати День дурня, розігруючи своїх користувачів. Першим жартом стала програма MentalPlex для “читання думок користувачів”.

10. Google володіє доменами типових помилок: Gooogle.com, Gogle.com, Googlr.com і так далі. Компанії також належить 466453.com ці цифри на клавіатурі телефону відповідають клавішам з буквами google.

11. Перший дудл розробили засновники компанії, коли збиралися відірватися на фестивалі Burning Man 1998 року. Це було своєрідне повідомлення користувачам про їх відсутність на робочому місці на випадок збою сервера.

22 жовтня 2020-го в Google офіційно припинили підтримку музичного сервісу Google Play Music. За спроби запустити додаток на Android користувач бачить повідомлення, що сервіс недоступний.