fbpx

Гороскоп на 1-2 січня: як здивують і ощасливлять перші вихідні Нового року

Головна Сторінка » Гороскоп на 1-2 січня: як здивують і ощасливлять перші вихідні Нового року

1-2 січня, перші вихідні 2022 року, будуть цікавими. Перед допитливими відкриватимуться нові горизонти. Про це Gazeta.ua розповіла астрологиня Олена Максимова.

“Читайте, вивчайте, досліджуйте, – говорить астрологиня. Справжній азарт викликатимуть інтелектуальні ігри. Подорожуйте з пізнавальною метою. Не варто витрачати час на пасивний відпочинок. Не залежуйтеся на дивані. У суботу намагайтеся бути більш дипломатичними. Непоступливість перешкоджатиме нормальному діалогу з близькими. Перші вихідні Нового року здивують незабутніми подарунками. Щасливчиками себе відчують Леви, Діви, Терези і Скорпіони”.

Овен

Уникайте фінансових авантюр. Вашими грошима можуть скористатися інші. Не варто купувати лотерейні квитки.

Телець

Виникатимуть проблеми з розподілом існуючих коштів. Попередні розрахунки не виправдаються. Життя вноситиме свої корективи. Врахуйте це.

Близнюки

Не скупіться. Відгукніться на прохання людей про фінансову допомогу. У противному випадку не уникнути матеріальних втрат.

Рак

Фінансовий дефіцит вноситиме свої корективи у ваші плани. Намагайтеся планувати відпочинок без значних витрат.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гороскоп для Водоліїв на 2022 рік: як досягти найбільшого успіху

Лев

Суттєвих обмежень у грошах не буде. Вільно плануйте свій відпочинок. Відкладіть деяку суму в резерв. Ситуація поки що далека від стабільної.

Діва

У суботу намагайтеся не витрачати грошей. Пощастить з покупками в неділю. Можливі непередбачені витрати. Частину коштів віддайте на благодійність.

Терези

У вашому розпорядженні буде обмежена кількість грошей. Прораховуйте свої фінансові кроки. Не користуйтеся кредитними картками.

Скорпіон

Бережіть свої речі від пошкодження. На придбання нових коштів не буде. До вас за фінансовою підтримкою звернуться знайомі. Ви не зможете їм відмовити.

Стрілець

Проблема фінансового забезпечення життя стоятиме гостро. Шукайте економні форми відпочинку. Не беріть на себе додаткових витрат.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гороскоп для Риб на 2022 рік: коли стане більше грошей і цікавих пропозицій

Козеріг

Дефіциту коштів не відчуватиметься. У неділю можна розраховувати на прибуток. Куплені у цей день товари будуть служити довго.

Водолій

Ваш гаманець напівпорожній. Доведеться обирати між необхідним і бажаним. Елітний відпочинок можна буде дозволити собі трохи згодом.

Риби

Подолати фінансову скруту поки що не вдасться. Не шукайте заробітку на вихідні. Просто відпочиньте.

Астрологиня вразила фінансовим прогнозом на 2022 рік.