fbpx

Гороскоп на 11 жовтня: як зробити понеділок легким та продуктивним

Головна Сторінка » Гороскоп на 11 жовтня: як зробити понеділок легким та продуктивним

11 жовтня таланитиме людям творчих професій. Дайте волю своїй фантазії. Вона допоможе знайти вихід зі скрутного становища. Про це Gazeta.ua розповіла астрологиня Олена Максимова.

“Відчуватиметься зниження працездатності, – говорить астрологиня. Організм працюватиме в економному режимі. Не бажано брати на себе великих фізичних навантажень. Утримайтеся від гастрономічних та косметичних експериментів. Краще задовольнити власні естетичні смаки. Купіть нову книгу, сходіть у музей чи театр. Щоб зробити понеділок легким і продуктивним, прикличте на допомогу почуття гумору під час напруженої розмови. Діалог піде одразу в іншому руслі. Таланитиме Стрільцям і Тельцям, Козерогам і Рибам”.

Овен

У вашому розпорядженні невеликі суми. Але не слід відмовляти близьким у фінансовій підтримці. Згодом і вони підтримають вас.

Телець

Коштів на руках достатньо для вирішення домашніх проблем. Купуйте господарчі товари. Вкладайте гроші в облаштування присадибної ділянки.

Близнюки

Не бажано змінювати основного напрямку діяльності. Позбавтеся економічно невигідних справ. Шукайте додаткові засоби економії.

Рак

Сподівання на прихід великої суми грошей не виправдаються. Не плануйте складних економічних комбінацій. Не купуйте велосипеди та спорттовари.

Лев

Гаманець поповниться завдяки вашій винахідливості. Не відмовляйтеся від складних професійних завдань. Їхнє розв’язання принесе додатковий прибуток.

Діва

Знадобляться немалі зусилля для утримання позитивного фінансового балансу. На великі покупки коштів не вистачатиме.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фінансовий гороскоп на жовтень: для кого цей місяць стане найприбутковішим

Терези

Не обіцяйте людям матеріальної допомоги до одержання прибутку. Розмір заробітку може виявитися меншим за очікуваний. Ви можете не мати потрібної суми на руках.

Скорпіон

Достатньо прибутковий день. Не журіться з приводу дрібних фінансових проблем. Вони не робитимуть погоди. Лише не акцентуйте увагу на них.

Стрілець

Вкладені у нові проєкти гроші згодом принесуть добрі доходи. Заручіться фінансовою підтримкою впливових людей. Не відкривайте нових банківських рахунків.

Козеріг

Неприємних несподіванок не очікується. Фінансові справи йтимуть у звичному режимі. Придбання необхідних речей плануйте на першу половину дня.

Водолій

Зниження рівня прибутку відбудеться через власну необачність. Вашими ідеями можуть скористатися інші. Не розкривайте стороннім своїх фінансових планів.

Риби

Сміливо висувайте свої пропозиції та творчі проєкти. Їхнє схвалення сприятиме покращенню вашого матеріального становища. Це день невдалих покупок.

Як розпочнеться і чого чекати від тижня з 11 по 17 жовтня.