fbpx

Гороскоп на 13 жовтня: які знаки розбагатіють

Головна Сторінка » Гороскоп на 13 жовтня: які знаки розбагатіють

13 жовтня вдалий час для початку фінансового злету. Доходи ростимуть відповідно до вашої працездатності. Про це Gazeta.ua розповіла астрологиня Олена Максимова.

“Середа буде досить тривожним днем, – говорить астрологиня. Люди турбуватимуться з найменшого приводу. Поталанить “совам”. Ввечері оточуючі легше йтимуть на контакт. Перенесіть найважливіші справи на післяобідню пору. Впровадження нових проєктів та відкриття фірм відкладіть до кінця тижня. Присвятіть час спілкуванню з мистецтвом. Дозвольте життю плисти неквапливо. Одержуйте насолоду від кожної миті. Розбагатіють Тельці, Близнюки, Діви і Водолії”.

Овен

Розраховувати на матеріальну підтримку з боку оточуючих не варто. Ви залишитеся сам на сам зі своїми фінансовими проблемами. Не кидайте грошей на вітер.

Телець

Кохані порушуватимуть свої обіцянки. Це засмучуватиме. Проте з’ясовувати причини такої поведінки зараз не слід.

Близнюки

Не дозволяйте собі фліртувати з колегами. Це може викликати занадто гучний резонанс. Злі язики не дріматимуть.

Рак

Добре прораховуйте свої фінансові кроки. Не вкладайте власні кошти у чужий бізнес. Підтримуйте хороші стосунки з сусідами. Вони не раз допоможуть вам.

Лев

Не давайте фінансових розписок. Не беріть позичок. Ситуація залишається непростою. Намагайтеся не ускладнювати її.

Діва

Вас втомлюватиме навколишня метушня. І пропозиції коханих здаватимуться недоречними. Після роботи відпочиньте наодинці у затишному приміщенні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Буковель засипає снігом

Терези

Наведіть лад у своїй бухгалтерії. Визначте причину збільшення фінансових витрат. Більшість заробленого поглинатимуть господарчі потреби. Частіше радьтеся з коханими. Не нав’язуйте своєї точки зору.

Скорпіон

Партнери у цей день не схильні до дипломатичності. Поступайтеся коханим. Враховуйте їхні смаки і вподобання. Уникайте конфронтації.

Стрілець

Побачення можуть перетворитися на порожню балаканину. Милим не вистачатиме вашої ініціативності. Не сидіть в очікуванні бажаного тепла. Дійте.

Козеріг

Займіться улюбленими справами. Не сидіть вдома в очікуванні милих. Вони вирішуватимуть власні проблеми.

Водолій

Працюйте на перспективу. Витрачені у цей час на підтримку й розширення бізнесу гроші незабаром обернуться збільшенням доходів.

Риби

Зберігається середній рівень доходів. Намагайтеся збалансувати заробітки і витрати. Відкладіть придбання одягу та взуття.

Які сюрпризи готує середина осені, астрологиня розповіла у тижневому гороскопі.